Навігація

Додати тест

Як додати нову тему?

Для додавання нової теми тесту потрібно перейти за додати тему  . Вибрати предмет до якого буде відноситись тема. Вказати назву тесту та натиснути створити.

Натискаючи Додати нову тему, обираєте предмет та вказуєте тему тестування,  створюєте новий тест. Відповідно у новостворений тест додаєте питання з варіантами відповідей та розпізнаєте його,  вказуючи правильний варіант відповіді. Із певної кількості доданих питань є можливість згенерувати безліч варіантів без повторення жодного питання. 

У цьому ж розділі передбачено "Режими тестувань", що дають можливість визначити кількість питань у одному тестовому завданні,  час,  відведений на проходження тесту, режим тестування (навчальний чи перевірки знань), доступ до тесту (з будь-якого місця чи тільки в навчальному закладі); також можна додати редактора тесту,  який зможе редагувати та видаляти всі питання тесту. 

До будь-якої теми можна додати іншу тему з метою формування тестового завдання для контролю знань по кожному заняттю,  темі,  розділу в цілому.

Доступ до розділу за замовчуванням мають наступні групи доступу

  • Викладачі Базові права (надаються автоматично)
  • Редактор тестів Додаткові права на редагування

Перегляди 51