Користувачі

Створення користувачів для студентів(учнів) та викладачів відбувається автоматично у відповідному розділі хмари. Користувачі для інших працівників можна створити через даний компонент.

В цьому розділі суперкористувач має змогу створити команду користувачів у системі і розподілити їх з-поміж відповідних сфер відповідальності. Доступ до кожного розділу системи надаватиметься відповідно групи доступу. На головній сторінці розділу можна переглянути список всіх існуючих користувачів системи. Базова інформація про користувача поділена на три колонки, і нараховує:

  • Ім’я користувача в системі;
  • Адресу електронної пошти користувача;
  • Належність до обраних груп доступу.

Додаючи користувача у вибрану групу доступу супер адміністратор дає права на використання визначених групою доступу функцій. Перелік доступних функцій групи доступу можна переглянути у відповідному розділі.
Суперадміністратор також може делегувати повноваження розподілення прав іншому користувачу хмари. Для цього достатньо додати його до групи доступу «Керування доступом користувачів». Базові права встановлюються системою автоматично. Наприклад при створені облікового запису педагога його профіль автоматично додається до групи «Викладачі». Якщо користувача видалити з усіх груп доступу то доступ до хмари йому буде заборонено. Використовуючи механізм ручного додавання користувачів адміністратор зможе додати нові облікові записи, які не можна віднести до категорії викладач або студент(учень). Облікові записи педагогів та здобувачів створюються автоматично. Сам механізм створення буде описано далі.
 

Доступ до розділу за замовчуванням мають наступні групи доступу

  • Суперадміністратор Адміністрування системи
  • Керування доступом користувачів Адміністрування системи

Перегляди 577