Навігація
Довідка
Loading...
Поставити запитання
Марина

При перегляді розкладу в окремій вкладці "Управління розкладом", навчальні групи відображаються в змішаному порядку. Чи можливо відображати їх по курсам з 1 по 4?

Під час друку розкладу використовуйте додатковий параметр Впорядкувати та клавіші Вверх/Вниз для сортування груп

Поставити запитання
Марина

Де знайти архівовані тести? Щоб можна було видалити.

Архівовані тести вже видалені. Зберігаються тільки результати тестувань

Поставити запитання
Микола

Чи можна зробити на хмарі вкладку батьківська сторінка з окремим доступом для батьків, де відображатиметься інформація про стан успішності та відвідування дитиною навчальних занять?

Так

Поставити запитання
Альона Пислиця

Доброго дня! Є функція, щоб за прізвищем здобувача мати змогу бачити виконані ним завдання?

У віртуальній аудиторії, відкривши вкладнику Студенти, можна переглянути всі роботи, які надіслав студент до завдань поточної теми

Поставити запитання
Валентина Галямар

Не зберігіється інформація щодо курсів підвищення кваліфікаціїї. Все вноситься, зберігію, а інформація не відображається. І чи можна додати опцію збереження фото сертифікату?

Години підвищення кваліфікації відображаються у портфоліо педагога тільки перевірені адміністратором закладу та тільки за міжатестаційний період.
Виділити місце для збереження фото сертифікату можна, проте не планувалось. В портфоліо педагога є розділ «Досягнення», де можна прикріпити скан сертифікату

Поставити запитання
Федорова Ольга

Добрий день. Скажіть, будь ласка, я хочу створити підсумковий тест, використовуючи питання з інших тестів. Я імпортувала тест і хочу видалити питання, вони не видаляються. І коли я заходжу в Додати питання, щоб це зробити, я взагалі не бачу питання, а в Генераторі питань вони є. Дякую.

В налаштуваннях тесту на вкладинці «Інші теми» можна переглянути теми, які додані до вибраної, та перейти в їх налаштування для редагування

Поставити запитання
Суслопарова Олена

Чи можна у розділі "Курси підвищення кваліфікації" виділити місце для того, щоб прикріпити скріншот Сертифіката?

Виділити місце можна, проте не планувалось. В портфоліо педагога є розділ «Досягнення», де можна прикріпити скріншот

Поставити запитання
Олена

Результати тестування автоматично переносяться до електронного журналу? Чи можливо це зробити.

Поставити запитання
Михайло

Харківський автотранспортний фаховий коледж. Питання: чому в навчально-методичному комплексі в курсі Пс-21, Пс-22, Пс-31, Пс-32 цикл професійної та практичної підготовки - Організація та планування роботи підприємства при заповненні курсу понад 70% Ел.підручник показує 48.88%. Всі інші курси адекватні значення.

Вирішено